Sedlářský koník / Stitching pony

Sedlářský koník pro ruční šití kůže. Oceníte promyšlený design a funkčnost. Vyrobeno v Česku.

Varianta
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 68/KON 68/KON2 68/KON3 68/POU Zvolte variantu
1 750 Kč 1 950 Kč 2 300 Kč 650 Kč od 650 Kč

Poznámka: koník je vyráběn na zakázku a bývá na cestě k Vám běžně do 3 dnů od objednání. 

Nejnovější verze 3.0 se skrytými magnety na obou stranách :-)

 

Tento sedlářský koník (stitching pony) byl navržen teprve nedávno. Po pečlivém prototypování a testování vznikl v tomto funkčním designu.

Koníka připevníte na jakýkoliv stůl či pracovní plochu (o maximální tloušťce 5,5 cm a minimální 1 cm) a pomocí kloubu (s aretací) si koníka přiblížíte k sobě, jak Vám to bude pohodlné. Hlavní (vrchní) část koníka je otočná o 180 ° (vodorovně k sobě - od sebe). Druhý aretační šroub povoluje/přitahuje kleštiny.

Koník je standardně opatřen kůží na vrchní části kleštin, aby nedošlo k poškození Vašeho výrobku, který právě prošíváte. V případě, že si budete přát koníka dodat bez kůže, nebo požadujete jinou barvu kůže, napište nám.

Skrytou vychytávkou je zapuštený magnet z boku (nově obou) kleštin, kam si snadno přichytíte jehly, když zrovna potřebujete ruce na něco jiného. Ať už kafe pauzu či rozmotávání uzlíku na niti. 

 

NOVINKA: Koník se sedákem. Ne vždy chcete sedět u stolu / nebo zrovna nepasuje svěrka na vaši pracovní desku. K dispozici máme nově "sedák", který přisednete kdekoliv. Můžete jej pořídit samostatně, ale i v kombinaci s koníkem a svěrkou.

 

Parametry:

  • Šíře koníka (kleštin) je 6 cm.
  • Výška koníka (nad stolem) je 23,5 cm.
  • Maximální tloušťka pracovní plochy (stolu), kam koníka připevníte, je 5,5 cm.
  • Výška koníka se sedákem je 36,5 cm.

 

Koník je vyráběn ve spolupráci s pražskou sdílenou dílnou PONK

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení